TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Kontakt

D+H Polska mapa oddziałów

Znajdź kontakt do swojego oddziału:

 

Newsletter

Rodzaj subskrypcji

Sprzedaż

Aby wyszukać kontakt do swojego oddziału sprzedaży wybierz województwo pod mapą po lewej stronie 
lub odszukaj swój region w poniższym zestawieniu.


 

D+H Polska, Oddział handlowy we Wrocławiu
woj.: dolnośląskie, opolskie

D+H Polska sp. z o.o.
ul. Polanowicka 54
51-180 Wrocław
tel.: 71/ 323 52 57
faks 71/ 323 52 40

Sebastian Świtalski
Regionalny kierownik sprzedaży
tel. kom.: 504 001 713
e-mail: sebastian.switalski@dh-partner.com

Kamila Stępień
Doradca handlowy
tel. kom.: 502 210 482
e-mail: kamila.stepien@dh-partner.com

Danuta Wojciechowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 511 458 797
e-mail: danuta.wojciechowska@dh-partner.com

 

D+H Polska, Biuro handlowe w Poznaniu
woj.: wielkopolskie, lubuskie

ul. Wołczyńska 18, biurowiec 4, lok. 8
60-003 Poznań
tel.: 61/ 863 82 08
faks 61/ 866 64 16

Marcin Grzeszkowiak
Doradca techniczno-handlowy
tel. kom.: 509 073 955
e-mail: marcin.grzeszkowiak@dh-partner.com

Danuta Wojciechowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 511 458 797
e-mail: danuta.wojciechowska@dh-partner.com


 

D+H Polska, Oddział handlowy w Warszawie
woj. mazowieckie

ul. Płochocińska 19, lok. 44 - 45
03-191 Warszawa
tel.: 22/ 614 39 52
faks 22/ 614 39 64

Arkadiusz Rybarczyk
Regionalny kierownik sprzedaży
tel. kom.: 512 473 351
e-mail: arkadiusz.rybarczyk@dh-partner.com

Leszek Melion
Doradca techniczno-handlowy
tel. kom.: 502 187 305
e-mail: leszek.melion@dh-partner.com

Marlena Surażyńska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 513 146 584
e-mail: marlena.surazynska@dh-partner.com

 

D+H Polska, Biuro w Białymstoku
woj. podlaskie

Piotr Maciejczuk
Doradca handlowy
tel. kom.: 504 001 714
e-mail: piotr.maciejczuk@dh-partner.com

Marlena Surażyńska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 513 146 584
e-mail: marlena.surazynska@dh-partner.com

 

D+H Polska, Biuro handlowe w Łodzi
woj.: łódzkie, świętokrzyskie

ul. Wigury 7, lok. 16
90-302 Łódź
tel.: 42/  678 01 32

Kamil Kasprzak
Doradca techniczno-handlowy
tel. kom.: 500 111 261
e-mail: kamil.kasprzak@dh-partner.com

Marlena Surażyńska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 513 146 584
e-mail: marlena.surazynska@dh-partner.com


 

D+H Polska, Oddział handlowy w Gdańsku
woj.: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

ul. Hallera 140, pok. 114
80-416 Gdańsk
tel.: 58/ 554 47 46
faks 58/ 552 45 24
 

Robert Cherek
Regionalny kierownik sprzedaży
tel. kom.: 507 135 709
e-mail: robert.cherek@dh-partner.com

Tomasz Nowiak
Doradca handlowy
tel. kom.: 502 187 299
e-mail: tomasz.nowiak@dh-partner.com
 

Maciej Bruździak
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 510 088 506
e-mail: maciej.bruzdziak@dh-partner.com
 

D+H Polska, Biuro handlowe w Szczecinie
woj. zachodniopomorskie

ul. Dąbrowskiego 26 - 27, pok. 5
70-100 Szczecin

Radosław Drabarz
Doradca handlowy
tel. kom.: 509 341 360
e-mail: radoslaw.drabarz@dh-partner.com

Maciej Bruździak
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 510 088 506
e-mail: maciej.bruzdziak@dh-partner.com


 

D+H Polska, Oddział handlowy w Zabrzu
woj.: śląskie, małopolskie

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze
tel.: 32/ 375 05 70
faks 32/ 375 05 71

Robert Madejski
Doradca techniczno-handlowy
tel. kom.: 507 029 866
e-mail: robert.madejski@dh-partner.com

Hanna Zatylna
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 501 570 597
e-mail: hanna.zatylna@dh-partner.com

D+H Polska, Biuro handlowe w Lublinie
woj.: podkarpackie, lubelskie

ul. Inżynierska 5 pok. 207
20-484 Lublin

Artur Pilsak
Doradca techniczo-handlowy
tel. kom.: 502 187 320
e-mail: artur.pilsak@dh-partner.com

Hanna Zatylna
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
tel. kom.: 501 570 597
e-mail: hanna.zatylna@dh-partner.com


 

Mariusz Ziemecki
Dyrektor generalny
tel. kom.: 500 111 262
e-mail: mariusz.ziemecki@dh-partner.com